fbpx

Wiem, że Python na chmurze AWS to trudny temat

Właśnie dlatego stworzyłem dla Ciebie kurs, w którym krok po kroku, w prosty sposób tłumaczę i tworzę razem z Tobą praktyczne projekty w Pythonie na chmurze AWS. Zbudujesz:

Własną, statyczną stronę internetową na domenie PL

Infrastrukturę na chmurze – serwer DJango z HTTPS i publiczną bazą danych

Pełną aplikację bezserwerową z użyciem funkcji Lambda oraz zewnętrznymi bibliotekami i monitoringiem

STANDARDOWA CENA TEGO KURSU TO 977zł

TERAZ DUŻO TANIEJ 977 zł

477 zł

PROMOCJA TRWA JESZCZE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

tomek-sapalski-zdjecie

Dlaczego warto zapisać się na kurs “Python na chmurze AWS?”

?

Tworzymy razem praktyczne przykłady, które możesz potem z powodzeniem używać w pracy i własnych projektach

?

Zobaczysz najnowocześniejsze zastosowania języka Python

?

Kurs prowadzony przez doświadczonego nauczyciela IT – brak żargonu, obrazowe tłumaczenia i empatyczne nastawienie na kursantów.

Po zakupie kursu PYTHON NA CHMURZE AWS otrzymasz:

Z

12 Godzin nagrań

które w przystęny sposób wyjaśnią Ci jak działają różne usługi na chmurze oraz pokażą krok po kroku jak samemu stworzyć aplikacje w AWS

Z

ZADANIA DOMOWE

dostępne po każdej lekcji zmotywują Cię do samodzielniego wyszukiwania informacji i działania dokładnie tak jak w pracy inżyniera AWS

Z

WSPARCIE MENTORSKIE

na Discord, gdzie przez kolejne 2 miesiące będe dostępny, żeby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w stworzeniu Twoich aplikacji

Z

Gwarancję jakości

w postaci zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu, niezależnie od powodu

Z

Materiały dodatkowe

takie jak kody źródłowe, grafiki, linki i wszystkie inne elementy niezbędne do stworzenia Twoich projektów

Z

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEGO KANAŁU

gdzie z innymi kursantami będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń, pomysłów i wspólnej pomocy w rozwiązywaniu problemów

STANDARDOWA CENA TEGO KURSU TO 977zł

TERAZ DUŻO TANIEJ 977 zł

477 zł

PROMOCJA TRWA JESZCZE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Szczegółowa agenda

I

Lekcja 01. Instalacja i konfiguracja konta i narzędzi do kursu (czas 1:12:20)

Zaczynamy od zupełnego początku. Pokażę Ci jakie narzędzia zainstalować i skonfigurować oraz jak założyć swoje konto w AWS.
I

Lekcja 02. Tworzenie statycznej strony w S3 przez GUI (czas 1:22:36)

Czas na pierwszy projekt. Zbudujesz swoją stronę na chmurze AWS i umieścisz na własnej domenie PL. Krok po kroku, w bardzo prosty sposób.
I

Lekcja 03. Tworzenie statycznej strony w S3 automatycznie w Pythonie (czas 1:23:01)

Pierwszą stronę zbudowaliśmy ręcznie, czas na pełną automatyzację i zbudowanie tej samej strony w 100% w kodzie.
I

Lekcja 04. Tworzenie w GUI serwera web na Windows Server 2019 i podłączanie do domeny (czas 1:18:56)

Bardziej skomplikowane strony mogą wymagać serwerów. Zbudujemy pierwszy serwer na chmurze, na nim umieścimy stronę i podepniemy do naszej domeny PL.
I

Lekcja 05. Tworzenie web serwera Apache automatycznie w Pythonie na Linuxie (czas 1:49:45)

I znów czas na automatyzację. Zbudujemy nasz serwer i umieścimy na nim stronę w pełni automatycznie, korzystając z Pythona.
I

Lekcja 06. Certyfikat HTTPS na stronie statycznej - początek aplikacji bezserwerowej (czas 1:07:30)

Zaczynamy budowanie bardziej bezpiecznej aplikacji. Dodajemy do naszej pierwszej strony certyfikat SSL i przepinamy ruch z HTTP na HTTPS.
I

Lekcja 07. Serwer DJango z HTTPS (czas 1:18:45)

Pora zabezpieczyć ruch na naszym serwerze. Wykorzystamy serwer Django do zademonstrowania jak w AWS wdrożyć komunikację HTTPS na serwerze.
I

Lekcja 08. Podłączanie relacyjnej bazy danych w chmurze do serwera DJango (czas 36:50)

Nasza aplikacja rozrasta się. Podłączamy bazodanowy serwer AWS z relacyjną bazą danych do naszej aplikacji.
I

Lekcja 09. Pełna aplikacja bezserwerowa - Lambda, CloudWatch, RDS (czas 1:01:31)

Aplikacja bezserwerowa w pełnej odsłonie. Z zewnętrznymi bibliotekami, relacyjną bazą danych i monitoringiem.
I

Lekcja 10. Kontenery - Praca z Dockerem w AWS (czas 1:19:45)

Podstawy pracy z kontenerami Docker. Jak działają, do czego służą i jak można je wykorzystać w AWS.

STANDARDOWA CENA TEGO KURSU TO 977zł

TERAZ DUŻO TANIEJ 977 zł

477 zł

PROMOCJA TRWA JESZCZE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Sprawdź opinie innych kursantów:

O kursie:

Każda lekcja kursu kończy się gotowym projektem, którym można pochwalić się w swoim repozytorium. Moim zdaniem jest to bardzo ważne, jeżeli myślimy o znalezieniu pracy po kursie. Kurs skupia się na zagadnieniach wykorzystywanych w codziennej pracy zawodowej, co podnosi atrakcyjność kursantów na rynku pracy. Poza tym kurs jest po prostu przyjemny i ciekawy, mimo kilku lekcji, na których można połamać głowę 😉

O autorze:

Poznałem Cię na kursie stacjonarnym i miałem porównanie z innymi prowadzącymi. Według mnie bardzo konkretnie i przystępnie przekazujesz wiedzę. Mam wrażenie, że można Tobie zadać każde pytanie, bez obaw o to czy będzie ono mądre czy mniej mądre i że odpowiedź nie będzie wymijająca. Ponadto każdy problem pomagasz rozwiązać, a co mnie miło zaskoczyło nawet indywidualnie na Slacku. Prowadzisz zajęcia w interesujący sposób, co sprawia że każdą kolejną lekcję rozpoczynam z zaciekawieniem.

Piotr

O kursie:

Naprawdę prowadziłeś nas za rękę pokazując krok po kroku i zaznaczając gdzie coś może się wykrzaczyć, a jeśli sie wykrzaczyło to nie ignorowałeś tego tylko pomagałeś każdemu tak, by nikt nie zostawał w tyle. To ważne bo w innej firmie było ciśnienie na zrobienie materiału, za duża grupa i jak ktoś odpadł na początku przez jakieś błędy to miał przekichane, bo nie mógł liczyć na pomoc. No i tu druga sprawa na plus tj kameralna grupa pozwalająca dotrzeć do każdego kursanta. Oczywiście fakt dostępności nagrań z zajęć, które umożliwiają na spokojnie prześledzenie każdego kroku zajęć i tego co trzeba zrobić są mega plusem.

O autorze:

Absolutnym i największym Twoim atutem jest Twoja ogromna wiedza i doświadczenie, które po prostu sprawiają, że jesteś autentyczny i jesteś mentorem. O cokolwiek świeżak by Cię nie zapytał to umiesz konkretnie i przystępnie odpowiedzieć. Masz na tyle rozwiniętą samoświadomość i poczucie własnej wartości, że nawet jeśli czegoś nie wiesz lub nie pamiętasz od razu to nie masz najmniejszego problemu powiedzieć tego wprost. To jedna z najważniejszych cech sprawiajacych, że człowiek od razu Ci ufa. Ponadto masz łatwość przekazywania wiedzy. Kiedy się Ciebie słucha to ma się wrażenie, że wszystko jest proste, ponieważ tłumaczysz wszystko przystępnymi wyrażeniami i prostym słownictwem. Używasz prostych i naturalnych analogii, które łatwo zrozumieć osobie, która nie wzrastała w świecie i terminologii IT.

Asia

O kursie:

Szczegółowo opisane procesy + nagranie + zadania domowe. Dzięki temu można sporo ogarnąć we własnym zakresie w poczuciem komfortu, że się nie ugrzęźnie (mnie to na dłuższą metę zniechęca do dalszej nauki).

O autorze:

Dobrze tłumaczysz i chcesz pomóc, gdy ktoś się zaklinuje. Fajnie, że najpierw chcesz, by samemu poszukać, ale nie przedłużasz, gdy nie można rozwiązać problemu.

Ania

STANDARDOWA CENA TEGO KURSU TO 977zł

TERAZ DUŻO TANIEJ 977 zł

477 zł

PROMOCJA TRWA JESZCZE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Poznaj mnie

Tomek Sapalski

Od 20 lat pracuję zawodowo w IT. To co mnie wyróżnia to fakt, że potrafię zrozumieć zaawansowane technologie informatyczne i w bardzo prosty sposób je wytłumaczyć. Uwielbiam pracę z ludźmi i dzielenie się swoją wiedzą.

Po studiach zaczynałem swoją karierę jako programista. Byłem też szefem zespołów, wdrażałem nowe technologie w małych startupach i wielkich korporacjach. Integrowałem systemy, przenosiłem firmy do chmury, ale przede wszystkim zawsze byłem mentorem dla osób, które chciały się uczyć innowacyjnych technologii.

Na codzień pracuję jako Solution Architect, wymyślam i wdrażam systemy, które rozwiązują realne problemy biznesowe.

Uwielbiam być brakującym ogniwem między IT, a biznesem.

Od kilku ostatnich lat pasja do dzielenia się swoją wiedzą wychodzi u mnie na pierwszy plan. Prowadzę własną firmę w której tworzę kursy online dla osób zaczynających pracę w technologiach chmurowych. Jestem trenerem, autorem kursów IT, doradzam też ludziom jak znaleźć swoje miejsce w branży IT i rozwijać swoją karierę.

tomek-sapalski-zdjecie

Często zadawane pytania:

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Po otrzymaniu płatności dostaniesz email z danymi do logowania. W opisie pierwszej lekcji będzie też instrukcja jak dołączyć do kanału Slack. Jeśli będziesz mieć jakieś problemy, napisz email na sklep@tomeksapalski.pl

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Dostęp do nagrań jest ustawiony domyślnie na 12 miesięcy. Jeśli będzie potrzebować dostępu po tym czasie, napisz na sklep@tomeksapalski.pl

Jakie formy płatności są akceptowane?

Oferujemy możliwość płatności przez konto bankowe online (Przelewy24) lub płatność kartą.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, do każdego zamówienia wysyłana jest faktura w ciągu 24 godzin po wpłynięciu płatności. Jeżeli nie otrzymasz po kilku dniach faktury, napisz na sklep@tomeksapalski.pl

STANDARDOWA CENA TEGO KURSU TO 977zł

TERAZ DUŻO TANIEJ 977 zł

477 zł

PROMOCJA TRWA JESZCZE

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)