fbpx

BEZPŁATNE WYDARZENIA NA FACEBOOKU

 

Zapisz się, żeby wiedzieć, kiedy jest kolejny live

 

Co jakiś czas pokazuję w jaki sposób można w praktyce wykorzystywać chmurę AWS. Jeżeli chcesz być na takich bezpłatnych warsztatach, zostaw swojego maila, a na pewno Cię powiadomię.

twoja pierwsza strona na serwerze w aws
Chcesz wiedzieć jak wyglądają procesy CI i CD w praktyce?

Wytłumaczę Ci, krok po kroku, gdzie zaczyna i kończy się CI, jakie testy przeprowadza się w CD. W którym miejscu dodaje się Infrastructure As Code. Wszystko na praktycznych przykładach.

 

Tomek Sapalski

Od 20 lat pracuję zawodowo w IT. To co mnie wyróżnia to fakt, że potrafię zrozumieć zaawansowane technologie informatyczne i w bardzo prosty sposób je wytłumaczyć. Uwielbiam pracę z ludźmi i dzielenie się swoją wiedzą.

Po studiach zaczynałem swoją karierę jako programista. Byłem też szefem zespołów, wdrażałem nowe technologie w małych startupach i wielkich korporacjach. Integrowałem systemy, przenosiłem firmy do chmury, ale przede wszystkim zawsze byłem mentorem dla osób, które chciały się uczyć innowacyjnych technologii.

Na codzień pracuję jako Solution Architect, wymyślam i wdrażam systemy, które rozwiązują realne problemy biznesowe.

Uwielbiam być brakującym ogniwem między IT, a biznesem.

Od kilku ostatnich lat pasja do dzielenia się swoją wiedzą wychodzi u mnie na pierwszy plan. Prowadzę własną firmę w której tworzę kursy online dla osób zaczynających pracę w technologiach chmurowych. Jestem trenerem, autorem kursów IT, doradzam też ludziom jak znaleźć swoje miejsce w branży IT i rozwijać swoją karierę.

 

tomek-sapalski-zdjecie