Select Page

Pobierz bezpłatne nagranie + PDF

 

Czym jest proces CICD?

 

Nagranie video (+PDF), gdzie w szczegółach tłumaczę co trzeba zrobić, żeby aplikację zbudowaną w dużej firmie, z wieloma programistami bezpiecznie wdrożyć na produkcję. Od A do Z!

Chcesz wiedzieć jak wyglądają procesy CI i CD w praktyce?

Wytłumaczę Ci, krok po kroku, gdzie zaczyna i kończy się CI, jakie testy przeprowadza się w CD. W którym miejscu dodaje się Infrastructure As Code. Wszystko na praktycznych przykładach.

 

Dla kogo jest to nagranie?

Dla wszystkich, którzy chcieliby wreszcie zrozumieć praktyczne zastosowanie procesów CI i CD

Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak dołączyć Infrastructure as Code do procesu wdrażania aplikacji

Dla osób, które chcą zobaczyć jak procesy CICD buduje się w prawdziwych firmach

Czego możesz się spodziewać w środku?

W nagraniu przeprowadzę Cię w 100% przez proces wdrażania aplikacji, od laptopa programisty do serwerów produkcyjnych w realnych firmach informatycznych.

Dzięki zrozumieniu tego jak wdraża się aplikacje w rzeczywistym świecie IT, zrozumiesz całkowity proces od A do Z. Zobaczysz co i na jakim etapie się testuje, żeby aplikacja na produkcji była jak najmniej awaryjna.

Dlaczego stworzyłem to video?

Wielu juniorów ma styczność z wybranymi fragmentami procesu CICD w firmie.

Jednak najczęściej mało osób ogarnia całokształt i wie jakie konkretnie kroki powinny być zastosowane, na jakim etapie i dlaczego. Dzięki temu nagraniu zrozumiesz dokładnie jak wygląda proces CICD w realnym świecie IT.

Tomek Sapalski

Od 20 lat pracuję zawodowo w IT. To co mnie wyróżnia to fakt, że potrafię zrozumieć zaawansowane technologie informatyczne i w bardzo prosty sposób je wytłumaczyć. Uwielbiam pracę z ludźmi i dzielenie się swoją wiedzą.

Po studiach zaczynałem swoją karierę jako programista. Byłem też szefem zespołów, wdrażałem nowe technologie w małych startupach i wielkich korporacjach. Integrowałem systemy, przenosiłem firmy do chmury, ale przede wszystkim zawsze byłem mentorem dla osób, które chciały się uczyć innowacyjnych technologii.

Na codzień pracuję jako Solution Architect, wymyślam i wdrażam systemy, które rozwiązują realne problemy biznesowe.

Uwielbiam być brakującym ogniwem między IT, a biznesem.

Od kilku ostatnich lat pasja do dzielenia się swoją wiedzą wychodzi u mnie na pierwszy plan. Prowadzę własną firmę w której tworzę kursy online dla osób zaczynających pracę w technologiach chmurowych. Jestem trenerem, autorem kursów IT, doradzam też ludziom jak znaleźć swoje miejsce w branży IT i rozwijać swoją karierę.

tomek-sapalski-zdjecie