Select Page

Pobierz bezpłatne nagranie

 

DevOps na chmurze AWS – jak to zrobić?

 

Nagranie video gdzie omówione zostały usługi chmury Amazon Web Services dedykowane procesom DevOps.

Dowiesz się w jaki sposób można budować procesy CICD, automatyzować tworzenie infrastruktury oraz monitorować zasoby i aplikacje na chmurze AWS.

Chcesz wdrożyć procesy DevOps z wykorzystaniem chmury AWS?

Pokażę Ci jakie usługi wybrać i do czego mogą Ci się przydać. Jeżeli znasz podstawy DevOps, teraz dowiesz się jak chmura AWS może Ci pomóc, żeby te procesy stworzyć.

 

Dla kogo jest to nagranie?

Dla tych, którzy znają DevOps i chcieliby się dowiedzieć jak to działa na chmurze AWS

Dla osób, które zaczynają się uczyć AWS i chciałyby poznać DevOps – najszybciej rozwijającą się dziedzinę IT

Dla wszystkich, których interesują najnowsze technologie i trendy w informatyce

Czego możesz się spodziewać w środku?

W nagraniu znajdziesz omówienie wybranych usług chmury AWS, dzięki którym można realizować projekty DevOps na chmurze.

Dowiesz się czego użyć, żeby zbudować Infrastructure as Code, kompilować kod na chmurze, zarządzać artefaktami oraz kontenerami.

Dlaczego stworzyłem to video?

Na rynku istnieje duży szum informacyjny związany z technologiami chmurowymi i AWS w szczególności.

Ciężko jest znaleźć informacje jak przeprowadzić procesy CICD na chmurze, jakie są opcje i możliwości automatycznego tworzenia infrastruktury oraz jak to wszytko połączyć z aplikacjami na kontenerach. Dzięki temu nagraniu, rozjaśni Ci się to jakie narzędzia używać do czego, tak, żeby najlepiej wdrażać procesy DevOps na chmurze.

Tomek Sapalski

Od 20 lat pracuję zawodowo w IT. To co mnie wyróżnia to fakt, że potrafię zrozumieć zaawansowane technologie informatyczne i w bardzo prosty sposób je wytłumaczyć. Uwielbiam pracę z ludźmi i dzielenie się swoją wiedzą.

Po studiach zaczynałem swoją karierę jako programista. Byłem też szefem zespołów, wdrażałem nowe technologie w małych startupach i wielkich korporacjach. Integrowałem systemy, przenosiłem firmy do chmury, ale przede wszystkim zawsze byłem mentorem dla osób, które chciały się uczyć innowacyjnych technologii.

Na codzień pracuję jako Solution Architect, wymyślam i wdrażam systemy, które rozwiązują realne problemy biznesowe.

Uwielbiam być brakującym ogniwem między IT, a biznesem.

Od kilku ostatnich lat pasja do dzielenia się swoją wiedzą wychodzi u mnie na pierwszy plan. Prowadzę własną firmę w której tworzę kursy online dla osób zaczynających pracę w technologiach chmurowych. Jestem trenerem, autorem kursów IT, doradzam też ludziom jak znaleźć swoje miejsce w branży IT i rozwijać swoją karierę.

tomek-sapalski-zdjecie