fbpx
Select Page

Pobierz bezpłatne nagranie

Jak ustawić Multi Factor Authentication do pracy z AWS CLI? (LM)

 

Nagranie video gdzie pokazuję krok po kroku jak stworzyć swoją pierwszą aplikację w chmurze AWS bez użycia serwera.

Dowiesz się w jaki sposób można stworzyć funkcję Lambda i wywołać ją z poziomu konsoli AWS oraz lokalnie z własnego komputera.

Chcesz tworzyć własne aplikacje na chmurze, ale nie chcesz tworzyć i konfigurować serwerów?

Pokażę Ci dokładnie jak w prosty sposób można to zrealizować. Zobacz demo funkcji Lambda na AWS.

 

Dla kogo jest to nagranie?

Dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje na chmurze bez potrzeby konfiguracji serwerów

Dla osób, które zaczynają się uczyć AWS i chciałyby zobaczyć jak tworzyć proste aplikacje bezserwerowe z użyciem usługi Lambda

Dla wszystkich, których interesują najnowsze technologie i trendy w informatyce

Czego możesz się spodziewać w środku?

W nagraniu przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces tworzenia nowej aplikacji bezserwerowej w języku Python (ale możesz używać innych języków również).

Stworzymy razem super prostą aplikację, a potem uruchomisz ją zarówno w konsoli AWS jak i na Twoim komputerze.

Dlaczego stworzyłem to video?

Wielu programistów tworzy aplikacje np. w języku Python zwykle na swoich komputerach. Nie mają świadomości, że równie prosto mogliby tworzyć aplikacje na chmurze.

Dlatego postanowiłem pokazać, że chmura AWS to nie tylko serwery i zaawansowana infrastruktura, Bardzo łatwo można tworzyć własne aplikacje i uruchamiać je zdalnie.

Tomek Sapalski

Od 20 lat pracuję zawodowo w IT. To co mnie wyróżnia to fakt, że potrafię zrozumieć zaawansowane technologie informatyczne i w bardzo prosty sposób je wytłumaczyć. Uwielbiam pracę z ludźmi i dzielenie się swoją wiedzą.

Po studiach zaczynałem swoją karierę jako programista. Byłem też szefem zespołów, wdrażałem nowe technologie w małych startupach i wielkich korporacjach. Integrowałem systemy, przenosiłem firmy do chmury, ale przede wszystkim zawsze byłem mentorem dla osób, które chciały się uczyć innowacyjnych technologii.

Na codzień pracuję jako Solution Architect, wymyślam i wdrażam systemy, które rozwiązują realne problemy biznesowe.

Uwielbiam być brakującym ogniwem między IT, a biznesem.

Od kilku ostatnich lat pasja do dzielenia się swoją wiedzą wychodzi u mnie na pierwszy plan. Prowadzę własną firmę w której tworzę kursy online dla osób zaczynających pracę w technologiach chmurowych. Jestem trenerem, autorem kursów IT, doradzam też ludziom jak znaleźć swoje miejsce w branży IT i rozwijać swoją karierę.

tomek-sapalski-zdjecie